KUI SA ARMASTAD SOOJADE, TUGEVATE JA TUNDLIKE KÄTEGA TEHTUD MASSAAŽI – OLEN SINU JAOKS OLEMAS!

BRONEERI SIIN AEG TALLINNA - Tao Keskuse Põhjavärav (Põhja pst 21/1)

BRONEERI AEG KEILA - Keila Teraapiakeskus (Keskväljak 17) - katri@kasvamine.ee või 55 402 44

*Ravimassaaž - Eesmärk on lahendada mõni terviseprobleem (nt selja-, puusa-, põlve- või õlavalu, vähene liikuvus vms). Soovitav on kokku leppida teraapiate seeria (5-10X). Nii on ravitulemused püsivamad ja tasakaalustatud saab lisaks füüsilisele kehale ka inimese vaimne pool.

*Kombineeritud massaaž - Aitab taastada ja parandada inimese füüsilist ja vaimset tasakaalu. Vastavalt vajadusele kasutan erinevate punktide (akupunktid, marmad), refleksi tsoonide ja punktide, energiakanalite (ehk meridiaanide) mõjutamist jms.

*Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine - Vana-Eesti massaaž sobib neile, kes soovivad oma keha ja väge korrastada. Massaaž vähendab lihaspinget, lihaste jäikust ning kangust. Tekkiv heaolutunne aitab paremini hakkama saada pingete ja stressiga elus. Massaaži abil saame korrastada keha energeetikat ja saavutada kehalist ning vaimset tasakaalu.

*Klassikaline (õli)massaaž - Klassikaline massaaž on levinuim massaažiliik, mida tehakse tavaliselt õliga. Massaaži võib teha vastavalt kliendi soovile erinevatele keha piirkondadele või kogu kehale. Toime on vastavalt kasutatud võtetele lõõgastav või toonust tõstev.

Vajadusel kasutan massaaži käigus refleksoloogiat, punktmassaaži, venitusteraapiat.

Sinu soovile vastavalt teen massaaži kogu kehale või mõnele pinges piirkonnale (õlad, kael, selg, jalad). Julgustan Sind proovima kõhumassaaži, millest on suur abi kogu keha tervisele sh emotsioonide tasakaalustamisele. 

Kolmapäeva õhtuti kell 19.00 – 20.30 viin läbi tervendava võimlemise tunde Keila Täheruumis (Paldiski mnt 19). Tunni sissejuhatuseks teeme hingamis- ja energiaharjutusi, jätkub mõtisklus erinevatel tervise teemadel, meridiaanivõimlemise kava või mõni tervisttoetav eneseabi võtte tutvustus ning seejärel võimlemine ja venitamine.

Leiad mind Keilas Paldiski mnt 19 (Täheruum) ja Tallinnast, kus tegutsen Põhja pst 21/1 aadressil (Tao Keskuse Põhjavärav).

Minu kontaktandmed massaažiaja kokku leppimiseks:
katri@kasvamine.ee või 5540244