Kommenteeri

KUNI 2019 MAI KESKPAIGANI TOIMUSID TERAAPIAD TAO KESKUSE PÕHJAVÄRAVAS

Tervisestuudio Kasvamine asus 1. veebruarist 2019 kuni mai keskpaigani Tao Keskuse Põhjaväravas aadressil Põhja pst 21/1.
BRONEERI AEG SIIN

Võimalus valida ravimassaaži, mille käigus tegeleb terapeut mõne terviseprobleemi lahendamisega (nt selja-, puusa-, põlve- või õlavalu). Soovitav on kokku leppida teraapiate seeria (5-10X). Nii on ravitulemused püsivamad ja tasakaalustatud saab lisaks füüsilisele kehale (lihased, kõõlused, närvisüsteem jms) ka inimese vaimne pool ja energialiikumine. Terapeut kasutab vastavalt vajadusele erinevate punktide, refleksi tsoonide ja punktide, energiakanalite (ehk meridiaanide) mõjutamist jms.

Kombineeritud massaaž sobib hästi siis kui tõsiseid terviseprobleeme veel pole või on need alles hiljuti märku andnud, küll aga tunneb inimene vajadust täiendava energia ja füüsilise keha tasakaalustamise järele. Terapeut kasutab vastavalt vajadusele erinevate punktide, refleksi tsoone ja punkte, energiakanalite (ehk meridiaanide) mõjutamist jms.

Huvilised võivad nautida nii väge andvat soonetasumist ehk Vana Eesti massaaži, siseelundeid ja emotsioone mõjutavat kõhumassaaži kui ka värskendavat õlimassaaži.


Lisa kommentaar

Email again: